Prekių krepšelis: 00.00€

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Renovent Excellent PLUS 400

Renovent Excellent PLUS 400

2617.96€
Sena kaina 2908.84€
Sutaupote 290.88€
+ nemokamas pristatymas
Užsakyti telefonu
Norite užsisakyti? Tai - paprasta!
 1. Paskambinkite telefonu 8 652 12255
 2. Pasakykite, kokia prekė Jus domina ()
 3. Susitarkite kada ir kokiu adresu pristatyti užsakymą.
 4. Atsiskaityti galėsite mums pristačius prekę.
Užsakyti internetu Montavimas
Montavimas


Klausti apie prekę
Klausti apie prekę

Olandų gamintojo BRINK Climate Systems kryžminio-priešpriešinio oro srauto rekuperatoriai pritaikyti privačių namų, butų ir biurų vėdinimui. Panaudotą blogą orą rekuperatorius Renovent HR ištraukia iš virtuvės, vonios bei kitų sanitarinių patalpų ir per šilumokaitį atima panaudoto oro šilumą. Tuo pačiu metu šviežias oras įsiurbiamas iš lauko, išvalomas oro filtre ir pašildytas šilumokaityje tiekiamas į gyvenamas patalpas, tokias kaip svečių kambarys, miegamasis ar vaikų kambarys.

Renovent Excellent - tai šuolis pirmyn! Rekuperatorius sugrąžina iš panaudoto oro iki 95% šilumos.

Tylesnis veikimas. Naudodami lėtai besisukančius,190 mm skersmens ventiliatorius, Brink Climate Systems sėkmingai sumažino garso lygį. Pasipriešinimo sumažinimas prietaiso viduje ir šilumokaityje prisidėjo prie tylaus Renovent Excellent veikimo. Padidėjo oro kanalų jungtys. Padidinus orokanalų skersmenis, sumažėjo oro srautas ir garso lygis.

Mažesnis energijos suvartojimas. Papildomas privalumas, tai, kad mažinant garso lygį, kartu yra mažinamas ir energijos suvartojimas. Su Renovent Excellent Brink Climate Systems pavyko maksimaliai sumažinti būsimas europines energijos sąnaudas ir jos neviršija 1200 J/m3.

Pastovaus oro srauto reguliavimas. Srauto reguliatorius nepriklausomai nuo oro kanalų sistemos pasipriešinimo garantuoja nustatytus oro srautus. Dėl užtikrinto vėdinimo sistemos balanso yra išlaikomas aukštas efektyvumas bet kokiomis sąlygomis. Pastovaus oro srauto principas palengvina montavimą ir sumažina eksploatacinius kaštus. Be to, filtro užterštumo laipsnis nebeturi įtakos švariam, tiekiamam oro srautui. Unikalus bruožas yra tai, kad Brink Climate Systems sugeba suderinti pastovaus srauto principą su mažai energijos naudojančiais ir tyliais EC ventiliatoriais su patentuotais atgal lenktais sparnais.

Apsauga nuo užšalimo. Kai lauke itin šalta, šilumokaitis apsaugomas nuo užšalimo pašildytuvo pagalba. Temperatūros jutiklis stebi šilumokaičio būklę ir įsijungia tik tada, kai reikia. Tai užtikrina aukštą vėdinimo sistemos efektyvumą ir balansą net tada, kai lauko temperatūros yra labai žemos.

Oro apvedimo vožtuvas (Bypass). Renovent Excellent yra įmontuotas oro apvedimo vožtuvas (bypass), kai nereikalingas šilumos atgavimas ir norima į patalpas tiekti vėsesnį ora iš lauko. Oro apvedimo vožtuvas veikia automatiškai pagal nustatytas patalpos ir lauko temperatūras.

Už papildomą kainą galima užsakyti rekuperatorių su papildoma išplėtimo plokšte, prie kurios papildomai galima prijungti CO2 ir drėgmės jutiklius.


Rekuperatoriaus Renovent Excellent privalumai

 • Švarus, sviežias oras
 • Šešiakampis šilumokaitis
 • Įmontuotas Bypass vožtuvas naktiniam vėsinimui
 • Aukštas efektyvumas, testuotas pagal EN13141-7, EN308, DIBt ir Passivhaus
 • Labai tylus darbas
 • Aukščiausias efektyvumas visomis sąlygomis dėl pastovaus oro balanso palaikymo sistemos Constant Flow
 • Kompaktiškas
 • Vertikalus ir horizontalus montavimas
 • Filtrai apsaugo nuo dulkių ir žiedadulkių
 • Tolygus ventiliatoriaus apsukų keitimas
 • Pažangi apsauga nuo užšalimo

Bendrieji techniniai parametrai
Atvamzdžiai orui 180 mm
Našumas 50 - 400 m3/h
Sezoninis elektros suvartojimas
Šilumokaičio tipas Šešiakampis
Naudingumas iki 95 %
Elektros suvartojimas 8,6 - 98 W
Matmenys Aukštis x Plotis x Ilgis 765/677/564 mm
Svoris 38 kg

Produkto video