Prekių krepšelis: 00.00€

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Atrama 19.1

Atrama 19.1

2093.00€
Sena kaina 2462.00€
Sutaupote 369€
+ nemokamas pristatymas
Užsakyti telefonu
Norite užsisakyti? Tai - paprasta!
 1. Paskambinkite telefonu 8 676 21001
 2. Pasakykite, kokia prekė Jus domina ()
 3. Susitarkite kada ir kokiu adresu pristatyti užsakymą.
 4. Atsiskaityti galėsite mums pristačius prekę.
Užsakyti internetu Montavimas
Montavimas


Klausti apie prekę
Klausti apie prekę

Katilo aprašymas:

 • Katilas "Atrama-19.1" yra apatinio degimo kietojo kuro katilas su antriniu oro padavimu ir automatiniu temperatūros palaikymu, skirtas šildyti iki 250 m2 ploto patalpas (esant sienų šiluminei varžai ne mažesnei kaip 2.2 m2 K/W ir patalpų aukščiui iki 2.8 m).
 • Katilas suprojektuotas, pagamintas ir išbandytas pagal Europos bendrijos (EB) tarybos direktyvos 97/23 EEB "Slėginiai įrenginiai" reikalavimus bei atitinka standartų LST EN 303-5 ir LST EN 12828 reikalavimus. Katilą galima montuoti tiek atviroje, tiek uždaroje šildymo sistemoje.
 • Katilo "Atrama-19.1" pakura pagaminta iš aukštai temperatūrai atsparaus 5 mm storio lakštinio plieno. Tai padidina katilo ilgaamžiškumą, atsparumą korozijai bei deformacijoms.
 • Gaminys atitinka modernius energijos taupymo ir ekologijos reikalavimus, užtikrina aukštą našumą ir ekologiškai švarius išmetamus degimo produktus. Dėl geros šiluminės izoliacijos katilas pasižymi mažais šilumos nuostoliais į aplinką.
 • Kūrenimui geriausiai tinka malkos, medžio pjuvenų briketai bei medienos atliekos, taip pat galima kūrenti durpių briketais ir akmens anglimi.
 • Norimą temperatūrą (400C - 900C) apšildymo sistemoje ±5 ۫C tikslumu automatiškai palaiko katilo traukos reguliatorius. Katile sumontuotas apsauginis vožtuvas bei termomanometras.
 • Katile yra įrengtas ardelių pajudinimo mechanizmas, kuris leidžia neatidarius durelių sujudinti įkrovą.
 • Patogus katilo valymas nuo suodžių - abiejose pusėse yra suodžių valymo ir pašalinimo dangčiai.
 • Katilas gaminamas su dešininiu arba kairiniu durelių atidarymu. Be to, priklausomai nuo katilo pastatymo vietos, dūmų ištraukimo sklendės rankena ir ardelių purtymo rankena gali būti permontuota į reikiamą katilo šoną.
 • Pažymėtina, kad katile įrengtas saugos šilumokaitis (spiralė), į kurį paduodamas šaltas vanduo, temperatūrai pakilus virš 95 ۫C. Tam papildomai reikia įsigyti specialų temperatūros viršijimo apsauginį vožtuvą su temperatūros jutikliu
 • Eksploatuojant katilą atviroje šildymo sistemoje, saugos šilumokaitis gali būti naudojamas kaip greitaeigis vandens šildytuvas.

Techniniai parametrai
Apšildomas plotas 190 - 250 m²
Galingumas 25 kW
Naudingo veikimo koeficientas 76 %
Naudojamas kuras malkos, gabalinės medienos atliekos, durpių, pjuvenų briketai, akmens anglis
Pakuros tūris 124 l
Malkų ilgis 400 mm
Vandens kiekis katile 77 l
Įkrovos degimo laikas anglimi iki 12 val.
Įkrovos degimo laikas malkomis iki 8 val.
Rekomenduojama kamino trauka 20-30 Pa
Darbinis slėgis 1,5 bar
Matmenys Aukštis x Plotis x Ilgis 1210x745x1295 mm
Svoris 515 kg