Prekių krepšelis: 00.00€

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Astra G50 Elektroninis

Astra G50 Elektroninis

2649.00€
Sena kaina 3330.00€
Sutaupote 681€
+ nemokamas pristatymas
Užsakyti telefonu
Norite užsisakyti? Tai - paprasta!
 1. Paskambinkite telefonu 8 676 21001
 2. Pasakykite, kokia prekė Jus domina ()
 3. Susitarkite kada ir kokiu adresu pristatyti užsakymą.
 4. Atsiskaityti galėsite mums pristačius prekę.
Užsakyti internetu Montavimas
Montavimas


Klausti apie prekę
Klausti apie prekę

Katilo ASTRA aprašymas:

Ilgaamžis. Teisingai Astra G dujų generacinį katilą eksploatuojant, kūrenant sausą kurą, netgi 10 metų katilo eksploatacijos terminas nėra riba.

Ilgas kuro įkrovos degimo laikas. Nors kuro įkrovos degimo laikas priklauso nuo daugelio parametrų, kaip antai: įkrovos tūrio, šildymo sistemai atiduodamo šilumos kiekio, o pastarasis- nuo išorės temperatūros, pastato šiluminės varžos, šildomų elementų kiekio, kuro rūšies, jo drėgnumo,- Astra G dujų generacinis katilas reikalaus naujos kuro įkrovos 1,5-2 kartus rečiau, negu panašaus galingumo sekcijinis špižinis, universalusis viršutinio ar apatinio degimo katilas. 

Retai valomas katilas. Pelenus iš Astra G dujų generacinio katilo apatinės kameros pakanka išvalyti 1 kartą per savaitę. Konstruodami Astra G kietojo kuro katilą, galvojome, kaip palengvinti jo dūmtakio ir apatinės kameros valymą, todėl šiam tikslui jums nereikės specialų įrankių ar techniko pagalbos, tam pakaks prie katilo komplektuojamo metalinio grandiklio.

Aukštas (81%) naudingo veikimo koeficientas. Tuo tikslu sukurta Astra G kietojo kuro dujų generacinio katilo konstrukcija lemia tai, kad kietasis kuras sudeginamas efektyviai, maksimaliai didesnį kiekį šilumos atiduodant per šilumokaitį šildymo sistemai ir kuo mažiau išmetant į atmosferą.

Elektroninis Astra G katilo valdymas turi keletą esminių privalumų prieš termostatinį. Šiuo valdymo tipu degimo procesas valdomas efektyviau, katilas lanksčiai reaguoja į įkrovos degimo temperatūrų pokyčius  per ventiliatoriumi paduodamo į degimo kameras oro kiekį, dėl to mažiau sunaudojama kuro, didesnis šilumos kiekis perduodamas šildymo sistemai, mažiau lieka pelenų. Elektroninio Astra G katilo valdymo pultas suprojektuotas aiškiai ir suprantamai vartotojui, jame nėra nereikalingų ir nenaudojamų funkcijų, jis yra patikimas ir ilgaamžis.

Elektroninsi valdiklis reguliuoja oro kiekį, paduodamą į katilo Astra G degimo kameras, reguliuodamas ventiliatoriaus darbo stiprumą. Degimo proceso metu ventiliatoriaus apsukos yra keičiamos, priklausomai nuo oro kiekio poreikio degimo procesui. Pasibaigus degimui, dūmų temperatūrai nukritus žemiau 75°C ir nustatytą laiką vėl nepakilus, išjungiamas ventiliatorius cirkuliacinis siurblys. Valdikliu galima nustatyti iš katilo išeinančio vandens temperatūrą 65 - 90°C ribose, cirkuliacinio siurblio įjungimo ir išjungimo temperatūrą. Astra G katilo valdiklis reaguoja į katilo šilumokaityje esančio vandens temperatūrą ir dūmų temperatūrą.. Jis taip pat turi vieną laisvą išėjimą, kuris gali būti naudojamas kitų vartotojo katilinės prietaisų valdymui.

Katilų ASTRA privalumai:

 • Katilas pritaikytas kūrenti malkomis, pjuvenų briketais.
 • Veikia dujų generacijos principu.
 • Katilo valdymo blokas automatiškai palaiko nustatytą temperatūrą.
 • Reguliuojamas oro įpūtimas į degimo kamerą.
 • Katilo korpusas suvirintas iš 6 mm plieno.
 • Naudingumo koeficientas net 81%.
 • Paprasta eksplotuoti.
 • Gerai sudeginamas kuras, lieka nedaug pelenų.
 • Yra sumontuotas aušinimo gyvatukas.

Techniniai parametrai
Modelis Astra G50
Valdymo tipas Elektroninis
Ventiliatoriaus tipas Įpučiantysis
Galingumas 50kW
Naudingumo koeficientas 81%
Kuro talpa 230l
Malkų ilgis 750mm
Vandens tūris katile 115l
Išoriniai katilo kamino matmenys 152mm
Aukštis iki katilo kamino centro 1080mm
Maks. darbinis slėgis 3bar
Aušinimo gyvatuko atvamzdžiai 15mm
Aušinimo gyvatuko galia 20kW
Atvamzdžių diametras 40mm
Elektros suvartojimas 50W
Įtampa 220V/50Hz
Aukštis, mm 1315mm
Gylis, mm 1230mm
Plotis, mm 660mm
Masė 505kg