Prekių krepšelis: 00.00€

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Twin Bio NE 24kW

Twin Bio NE 24kW

2899.00€
Sena kaina 2999.00€
Sutaupote 100€
+ nemokamas pristatymas
Noriu užsakyti
Norite užsisakyti? Tai - paprasta!
  1. Paskambinkite telefonu 8 640 60280
  2. Pasakykite, kokia prekė Jus domina ()
  3. Susitarkite kada ir kokiu adresu pristatyti užsakymą.
  4. Atsiskaityti galėsite mums pristačius prekę.
Klausti apie prekę Pirkti internetu
Klausti apie prekę
Montavimas
Montavimas


Katilo “Twin Bio NE” šilumokaičio skerspjūvis:

1. Degiklis ‘Platinum Bio” su keraminiu įdėklu. Šis keraminis įdėklas padidina įrenginio efektyvumą ir sumažina emisiją;

2. Izoliacinė keramika (vermikulitas) – mažina išorinius šilumokaičio energijos nuostolius;

3. Išmetamųjų dujų turbuliatorius - sumažina išmetamųjų dujų temperatūrą;

4. Keraminė šilumokaičio kamera – darbo metu įšyla virš 1000 °C temperatūros, tokiu būdu labai efektyviai sudegindamas biomasę;

5. Grotelės malkoms – pakrovimo kamera skirta rankiniam kūrenimui mediena.

Garantija korpusui - 5 metai, automatikai - 2 metai.


Techniniai parametrai
Dūmų temperatūra 140/90 °C (max/min)
Galia kūrenant granules 7 - 24 kW
Bunkerio talpa 286 l
Vandens kiekis katile 65 l
Dūmtraukio skersmuo 159 mm
Kuro sunaudojimas 4,5/1,4 kg/h (max/min)
Maks. darbinis slėgis 2 bar
Maks. bandomasis slėgis 4 bar
Katilo klasė pagal EN303-5 5
Atvamzdžiai jungti prie šildymo sistemos 1 1/2"
Svoris 319 kg

Privalumai:

Patogumas ir ekonomiškumas – Twin Bio NE katilas su Platinum Bio degikliu gali deginti medžio granules (klasė: A1) bei granulių/avižų mišinį (50%/50% proporcijomis).  Taip pat katilas yra kombinuotas, jame įrengtos papildomos grotelės leidžia deginti medieną. Medienos deginimo metu degiklis lieka katile. Įrenginys pasižymi žemomis eksploatavimo sąnaudomis – 1 kW šiluminei energijai pagaminti tereikia mažiau nei 0,005 kWh elektros energijos.

Ekologiškumas - įrenginyje ir degiklyje įmontuota keramikinė kamera sumažina kenksmingų išmetamųjų dujų ir dulkių išmetimą į atmosferą (CO, NOx, OGC). Katilas atitinka aukščiausios 5 klasės parametrus (pagal EN 303-5:2012 standartą), išduotą akredituotos institucijos ir gali dalyvauti paramos programose, susijusiose su mažesniu išmetamųjų teršalų emisija.

Valdymo galimybės - valdiklis leidžia prijungti keletą nepriklausomų šildymo kontūrų pastate ir nustatyti skirtingas temperatūras patalpose rankiniu arba oro režimu. Reguliuoja karšto vartojamojo vandens šilumokaičio darbą. Taip pat už papildomą kainą galima prijungti interneto modulį, kuris visas įrenginio ir pastato šildymo sistemos funkcijas leidžia stebėti kompiuteryje arba telefone.

Patikimumas ir patirtis - įmonė KOSTRZEWA turi beveik 40 metų patirtį biomasės deginimo įrenginių gamyboje. Katilą „Twin Bio Luxury VG” sukūrė Tyrimų ir plėtros skyrius (R&D). Iš pradžių kiekvieną projektuojamą įrenginį apdoroja specializuotos programos, skirtos srauto, stiprumo ir įtampų analizei atlikti, o vėliau įrenginys patenka į laboratoriją, kur su juo atliekami ilgalaikiai patvarumo bandymai. Prieš pateikiant produktą į rinką įrenginys tiriamas 24 mėnesius įmonės laboratorijoje, deginimui naudojant visų rūšių medienos granules.

Dėmesio! Katilai „Twin Bio NE“ 12kW ir 32kW –  priskiriami prie 5 klasės pagal standartą PN-EN 303-5:2012. Tačiau jie neturi sertifikato, išduoto akredituotos institucijos.